First minute Grécko – Slnečný Rhodos All Inclusive so zľavou 32%!

[fb_button]

Slnečný Rhodos alebo ostrov pobozkaný slnkom… Aj takéto sú prívlastky jedného z najslnečnejších miest v Európe. Ak už dlho túžite po dovolenke s pravou gréckou atmosférou, toto je ponuka práve pre vás. Využite tento first minute so zľavou 32% a v júni si môžete užívať dovolenku v obľúbenom hoteli obklopenom pôvabnými záhradami a prekrásnou plážou v letovisku Kalithea. Nielenže máte v rámci first minute rezervácie možnosť dostať tie najlepšie apartmány, ale teraz vám stačí zaplatiť len first minute zálohu 55 eur a zvyšok doplatíte neskôr.

 

Cena za 8 dňovú dovolenku s All Inclusive vrátane všetkých táx a poplatkov je

len 668 eur!

 

dovolenka-last-minute

 

Rhodos – First minute dovolenka so zľavou 32%

Hotel: Virginia ***+, Grécko, Rhodos, oblasť Koskinou, stredisko Kalithea

Termín zájazdu: 16.8.-23.8.2018 (a ďalšie termíny..)

Dĺžka zájazdu: 8 dní

Strava: all inclusive

Doprava: letecky Bratislava (a iné odletové miesta)

 

FIRST MINUTE CENA za osobu: 668 eur vrátane táx a poplatkov

 

dovolenka-objednavka

 

Obľúbený hotel Virginia – relax v objatí záhrad a prekrásnej pláže

Virginia je rozsiahly hotelový rezort s rodinnou atmosférou ako stvorený na pokojný oddych s výhľadom na more obmývajúce krásne priľahlé pláže. Nachádza sa v pokojnej oblasti Reni blízko dedinky Koskinou.

Na hostí tu čakajú 3 bazény s lehátkami a slnečníkmi a pre ich ratolesti je pripravený detský bazén a detské ihrisko. Na typických gréckych špecialitách si pochutnáte v dvoch hotelových reštauráciách, tavernách a snackbaroch.

Pláž pokrytá jemným pieskom ponúka pozvoľný vstup do mora, takže je veľmi vhodná aj pre dovolenku s deťmi. Pre tých, ktorí na pláži dlho ležať nevydržia, je v ponuke množstvo vodných športov. Centrum letoviska Kalithea je situované asi 500 m od areálu hotela.

 

dovolenka-rhodos-first-minute

rodos-first-minute

rhodos-first-minute

first-minute-rodos

first-minute-rhodos

 

Okrem dní plných vychutnávania si šumiaceho mora, vodných radovánok, slnečných lúčov a gréckeho jedla vám odporúčame využiť túto dovolenku aj na výlet do hlavného mesta Rhodos, ktoré je od hotelového areálu vzdialené necelých 5 km, a dostanete sa doň veľmi rýchlo a jednoducho miestnou dopravou alebo taxislužbou. V jeho stredovekých uličkách zažijete atmosféru, na ktorú budete zaručene ešte dlho spomínať.

Ďalšie krásne miesta, ktoré sa oplatí počas dovolenky na Rhodose vidieť, sme podrobnejšie popísali aj v tomto článku: „Rhodos – dovolenka na ostrove pobozkanom slnkom“, takže ak patríte medzi dovolenkárov, ktorí na jednom mieste príliš dlho „neposedia“ (aj keď v tomto prípade je asi vhodnejší termín „nepoležia“ :)), nechajte sa inšpirovať! Z tých naj spomeniem výlet na ostrov Chalki alebo Symi, západ slnka pri akropole v Lindose či výlet do údolia motýľov.

Greek salad in Santorini island, Greece

first-minute-dovolenka-rhodos

first-minute-zajazd-rhodos

 

Rozhodli ste sa pre first minute dovolenku na Rhodose? Dlho neváhajte, tie najlepšie dovolenky a miesta v Grécku sa už míňajú…

[fb_button]

 

dovolenka-objednavka

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *