dovolenka vianočný darček

Dovolenka ako vianočný darček? Jednoducho a bezpečne s darčekovým poukazom INVIA!

Dochádzajú vám nápady na vianočný darček? Chcete prekvapiť partnera či partnerku, ktorá túži po romantickom víkende, lyžovačke alebo krásnej dovolenke na pláži? Alebo máte rodičov, ktorí snívajú o pohodovej letnej dovolenke, ale už niekoľko rokov o tom len rozprávajú a k činu sa veľmi nemajú? Tak práve pre nich bude tým najkrajším prekvapením pod stromčekom…

Darčekový poukaz na dovolenku ako vianočný darček!

Budete mať istotu, že im darujete niečo, po čom naozaj túžia, a neminiete peniaze na nepraktické hlúposti.

Nemusíte sa báť, že sa pri výbere dovolenky netrafíte do termínu či obľúbenej destinácie obdarovaných, keďže vy kúpite len certifikát v hodnote, akú si zvolíte, a všetko ostatné si už vyberú vaši blízki sami a kedykoľvek budú chcieť, až do 2 rokov od obdarovania.

No nie je toto ideálny vianočný darček? ;) Sami by sme takí privítali… Ak to čítajú naši rodinní príslušníci, tak si prosíme aj my… :D

dovolenka vianočný darček
foto: Tatyana Cvetkova, www.skynaite.com

⇒ DARČEKOVÝ POUKAZ NA LETENKU ALEBO DOVOLENKU

Cestovná agentúra Invia je na trhu už vyše 14 rokov a má viac ako 250 tisíc spokojných klientov. Ponúka zájazdy od viac ako 300 poistených a preverených slovenských, českých a rakúskych cestovných kancelárií s garanciou najnižšej ceny na trhu, čo znamená, že konečná cena zájazdu je rovnaká, akú by ste zaplatili priamo v CK.  

Všetky zájazdy sú navyše poistené proti krachu cestovnej kancelárie, o bezpečnosť darčekového certifikátu sa teda rozhodne nemusíte obávať!

dovolenka vianočný darček

 Dovolenka ako vianočný darček – ako na to?

  • Zvolíte si hodnotu poukazu. Jeho minimálna hodnota je 20 eur, maximálna hodnota je len na vás. Môžete niekomu zaplatiť celú dovolenku, alebo im môžete na pohodové chvíle len čiastočne prispieť.
  • Darčekový poukaz môžete využiť na nákup akéhokoľvek produktu Invia.sk. Vybrať si teda môžete akýkoľvek zájazd, letenku či ubytovanie.

Miluje vaša manželka Taliansko? Prekvapte ju na Vianoce poukazom a navrhnite, že by ste si spolu mohli užiť romantický víkend v Ríme či na veľkolepom benátskom karnevale.

Alebo môžete darčekový certifikát využiť na ubytovanie a užiť si parádnu letnú dovolenku v Chorvátsku.

Radi sa lyžujete? Tak ho pokojne použite na veľkonočnú lyžovačku niekde v Alpách aj s celou rodinou.

Možností je nespočetne. Nech už majú vaši obdarovaní radi čokoľvek a budú chcieť vycestovať až na kraj sveta, s týmto darčekom jednoducho nemôžete trafiť vedľa!

  • Vyberiete si text venovania a vzhľad certifikátu, ktorý môže byť na tému: dovolenka pri mori, zima/lyžovanie, eurovíkendy alebo vianočný motív.
  • Vyberiete si balenie certifikátu.
  • Zvolíte spôsob doručenia a platby.

Doručenie je možné zabezpečiť poštou (poštovné zadarmo), emailom alebo vyzdvihnutím na pobočke. Zaplatiť ho môžete kartou, bankovým prevodom alebo v hotovosti na niektorej z pobočiek Invia po celom Slovensku. (Pri platbe online kartou máte poukaz v pdf. podobe k dispozícii prakticky okamžite. Stačí, ak si ho vytlačíte a Vianoce sú zachránené…)

dovolenka vianočný darček
foto: passportinonehand.com
  • Obdarovaný si certifikát od vás nájde pod vianočným stromčekom, alebo mu ho môžete nechať zaslať ako prekvapenie priamo na jeho adresu. :) Stačí to len zadať pri vašej objednávke.
  • Hneď ako opadne prvotný šok z darčeka, si môže obdarovaný začať vyberať z najširšej ponuky zájazdov alebo leteniek do celého sveta. Môže si vybrať sám – online na stránke Invia.sk, alebo s pomocou asistentov priamo na stránke či telefonicky alebo osobne v ktorejkoľvek pobočke Invia na Slovensku.
  • Platnosť certifikátu je 2 roky od dátumu jeho vystavenia.

Tak ako? Inšpirovali sme vás? Veríme, že áno a že to s vašou rodinou pod vianočným stromčekom poriadne „rozbalíte“. ;)

Krásne vianoce!

Podobné články