darček dovolenka

Dovolenka ako vianočný darček? Jednoducho a bezpečne s darčekovým certifikátom!

[fb_button]

 

Dochádzajú vám nápady na vianočný darček? Chcete prekvapiť partnera či partnerku, ktorá túži po romantickom víkende, lyžovačke alebo krásnej dovolenke na pláži? Alebo máte rodičov, ktorí snívajú o pohodovej letnej dovolenke, ale už niekoľko rokov o tom len rozprávajú a k činu sa veľmi nemajú?

 

⇒ DARČEKOVÝ POUKAZ NA LETENKU ALEBO DOVOLENKU

bude pre nich pod stromčekom tým najkrajším prekvapením!

 

– Budete mať istotu, že im darujete niečo, po čom naozaj túžia, a neminiete peniaze na nepraktické hlúposti.

– Nemusíte sa báť, že sa pri výbere dovolenky netrafíte do termínu či obľúbenej destinácie obdarovaných, keďže vy kúpite len certifikát v hodnote, akú si sami zvolíte, a všetko ostatné si už vyberú vaši blízki sami.

 

No nie je toto ideálny vianočný darček? ;)

 

dovolenka-darcek

 

Cestovná agentúra Invia je na trhu už vyše 14 rokov a má viac ako 250 tisíc spokojných klientov. Ponúka zájazdy od viac ako 300 poistených a preverených slovenských, českých a rakúskych cestovných kancelárií s garanciou najnižšej ceny, čo znamená, že konečná cena zájazdu je rovnaká, akú by ste zaplatili priamo v CK.  Všetky zájazdy sú navyše poistené proti krachu cestovnej kancelárie, o bezpečnosť darčekového certifikátu sa teda rozhodne nemusíte obávať!

 

Dovolenka ako vianočný darček – ako na to?

  • Zvolíte si hodnotu poukazu. Jeho minimálna hodnota je 20 eur, maximálna hodnota je len na vás. Môžete niekomu zaplatiť celú dovolenku, alebo im môžete na pohodové chvíle len čiastočne prispieť.
  • Vyberiete si text venovania a vzhľad certifikátu, ktorý môže byť na tému: dovolenka pri mori, zima/lyžovanie alebo eurovíkendy.
  • Vyberiete si balenie certifikátu.
  • Zvolíte spôsob doručenia a platby. Doručenie je možné zabezpečiť poštou (poštovné zadarmo), emailom alebo vyzdvihnutím na pobočke.  Zaplatiť ho môžete bankovým prevodom alebo v hotovosti na niektorej z pobočiek Invia po celom Slovensku. (Pri platbe online kartou máte poukaz okamžite k dispozícii.)

 

 

  • Obdarovaný si certifikát od vás nájde pod vianočným stromčekom, alebo mu ho môžete nechať zaslať ako prekvapenie priamo na jeho adresu. :) Stačí to len zadať pri vašej objednávke.
  • Hneď ako opadne prvotný šok z darčeka, si môže obdarovaný začať vyberať z najširšej ponuky zájazdov alebo leteniek do celého sveta. Môže si vybrať sám – online, alebo s pomocou asistentov na ktorejkoľvek pobočke na Slovensku.
  • Platnosť certifikátu je 1 rok od dátumu jeho vystavenia.

 

darcek-dovolenka

Tak ako? Inšpirovali sme vás? Veríme, že áno a že to s vašou rodinou pod vianočným stromčekom poriadne „rozbalíte“. ;)

Krásne vianoce!

[fb_button]

 

 

Podobné články