exotická dovolenka last minute zájazd
|

Exotická dovolenka – LAST MINUTE? Tu nájdete tie najvýhodnejšie zájazdy na 1 mieste!

Aj vy snívate o tyrkysovej farbe mora a chcete čo najskôr zažiť pocit nôh zabárajúcich sa do horúceho piesku? Leto je však ešte ďaleko… Odpoveďou je exotická dovolenka, s ktorou si všetko to, po čom túžite, môžete dopriať hoci aj hneď zajtra. Mnohí však na takúto dovolenku počas zimných mesiacov ani len nepomyslia, pretože ich odrádza ich vysoká cena. To, čo bolo pravdou ešte pred pár rokmi, však už dávno neplatí.

Cena zájazdov do exotických destinácií sa v poslednom období značne znížila. Ak si tedavyčkáte na vhodný last minute, cena vás môže veľmi príjemne prekvapiť:

relax v obľúbenej Dominikánskej republike si môžete dovoliť už od 880 eur, 

týždeň na rozprávkovom Mauríciu si vychutnáte od 1100 eur

15 dní v 4* rezorte na Maledivách vás vyjde na 1 800 eur

za 11 dní na Srí Lanke dáte 1 200 eur a na Bali približne 1 000 eur,

last minute do Thajska nájdete dokonca už od 850 eur

Spojené arabské emiráty sa ponúkajú dokonca už od 540 eur / týždeň, 

a oddychových 12 dní v luxusnom 5* rezorte na temperamentnej Kube zažijete za 1 700 eur.

Zabudli sme na niečo? Aaa, jasné, horúci Zanzibar, ktorý si môžete užiť už od 850 eur!

Celkom priaznivé ceny, čo poviete?

Prečítajte si aj: Kam na exotickú dovolenku? Máme pre vás 10 skvelých tipov!

Exotická dovolenka – last minute zájazdy so zľavou 25% a viac!

exotická dovolenka last minute

V online katalógu cestovnej agentúry Invia, ktorá ponúka na jednom mieste zájazdy od viac ako 300 slovenských, českých a rakúskych CK sme pre vás vyselektovali tie najvýhodnejšie last minute zájazdy do obľúbených exotických destinácií.

Výhodou pre vás je, že vidíte všetky top ponuky spolu a prehľadne, a zároveň máte garanciu rovnakej ceny ako pri nákupe priamo v cestovke.

Tento výber je denne aktualizovaný, takže tu vždy nájdete tie najlepšie last minute ponuky.

Tak nech sa páči, vyberajte!

                     

                    

                   

                    

Exotická dovolenka last minute – bez cestovky?

Zaujímavou voľbou, pri ktorej môžete ušetriť stovky, až tisícky eur (v závislosti od veľkosti vašej dovolenkovej výpravy), je kombinácia zabezpečenia si vlastnej letenky a ubytovania. Pre niekoho je takáto forma cestovania úplne bežná, pre niekoho až tak nie. Ak idete touto formou úplne prvý krát, máme pre vás pár odporúčaní.

exotická dovolenka last minute

Exotická dovolenka na vlastnú päsť – tipy ako na to

V prípade, že sa rozhodnete pre možnosť zabezpečiť si exotickú dovolenku bez cestovky, zabudnite na spontánne rozhodnutie pri vianočnom stromčeku či počas silvestrovskej party, že v januári budete sedieť s drinkom v ruke na rozpálenej pláži. Exotická dovolenka bez cestovky ako last minute nie je vôbec dobrý nápad…

Ak totiž chcete ušetriť, nad vašou dovolenkou sa musíte zamyslieť už v predstihu niekoľkých mesiacov.

Pre výber toho najvýhodnejšieho ubytovania platí, že čím skôr rezervujete, tým lepšiu cenu dostanete a máte na výber z tých najkrajších apartmánov, bytov či domov. Odporúčame celosvetovo využívaný a overený portál Booking.com, kde si môžete pozrieť aj recenzie jednotlivých ubytovaní a skúsenosti dovolenkárov pred vami.Booking.com

Čo sa týka leteniek, ak radi komunikujete v slovenčine, letenky si môžete vyhľadať napríklad na stránke Pelikán.sk.

Pripravte sa tiež na to, že pri tomto spôsobe si budete musieť na naplánovanie cesty vyčleniť viac času ako pri jednoduchom nákupe zájazdu v cestovke, a to najmä, ak máte v pláne zažiť aj nejaké zaujímavé výlety a vidieť viac ako len jednu pláž, ktorá je najbližšie k vášmu ubytovaniu.

Ako zdroj inšpirácie kam v exotike na najkrajšie miesta môžete využiť napríklad stránku tripadvisor.com alebo rôzne cestovateľské FB skupiny, kde sa zgrupujú ľudia rovnako milujúci cestovanie a dovolenky pri mori ako vy – napríklad aj túto:

Jedno je však isté. Počet dovolenkárov cestujúcich za exotikou s cestovkou aj bez cestovky sa aj vďaka stále väčším možnostiam z roka na rok zvyšuje. A pri pohľade na takéto fotografie sa niet čo čudovať.

exotická dovolenka last minute

Ešte stále nemáte chuť sa zbaliť aj vy? ;)

Ak sa vám táto aktualizácia najvýhodnejších zájazdov – exotická dovolenka last minute, páči, zdieľajte ju aj s vašimi priateľmi, ktorí sa rovnako ako vy nevedia dočkať slnečných lúčov a sladkého ničnerobenia.

Želáme šťastnú ruku pri výbere a krásnu dovolenku! 

Podobné články