exotická dovolenka last minute
|

Exotické dovolenky LAST MINUTE!

[fb_button]

Aj vy snívate o tyrkysovej farbe mora a chcete čo najskôr zažiť pocit nôh zabárajúcich sa do horúceho piesku? Leto je však ešte ďaleko… Odpoveďou je dovolenka v exotike, s ktorou si všetko to, po čom túžite, môžete dopriať hoci aj hneď zajtra. Mnohí však na takúto dovolenku počas zimných mesiacov ani len nepomyslia, pretože ich odrádza ich vysoká cena. To, čo bolo pravdou ešte pred pár rokmi, však už dávno neplatí.

Cena zájazdov do exotických destinácií sa v poslednom období značne znížila. Ak si vyčkáte na vhodný last minute, cena vás môže veľmi príjemne prekvapiť:

Napríklad 15 dní v 4* rezorte na Maledivách vás vyjde na 1 800 eur, relax na Mauríciu či obľúbenej Dominikánskej republike vás bude stáť len okolo 1 600 eur,  za 11 dní na Srí Lanke dáte 1 200 eur, last minute do Thajska nájdete dokonca už od 800 eur, Spojené arabské emiráty sa ponúkajú približne od 1 000 eur, a oddychových 12 dní v luxusnom 5* rezorte na temperamentnej Kube zažijete za 1 700 eur.

Celkom priaznivé ceny, čo poviete?

 

V online katalógu cestovnej agentúry Invia, ktorá ponúka na 1 mieste zájazdy od viac ako 300 slovenských, českých a rakúskych CK (s garanciou najnižšej ceny) sme pre vás vyselektovali tie najvýhodnejšie last minute zájazdy do obľúbených exotických destinácií.

Tento výber je denne aktualizovaný, takže tu vždy nájdete tie najlepšie last minute ponuky. Tak nech sa páči, vyberajte!

 

Dovolenka v exotike

AKTUÁLNE LAST MINUTE ZÁJAZDY S TOU NAJVYŠSOU ZĽAVOU!

 

                     

 

                    

 

                   

 

                    

 

Exotická dovolenka na vlastnú päsť?

Zaujímavou voľbou, pri ktorej môžete ušetriť stovky, až tisícky eur (v závislosti od veľkosti vašej dovolenkovej výpravy), je kombinácia zabezpečenia si vlastnej letenky a ubytovania.

Pre letenky skúste obľúbený portál Pelikán.sk a pre výber výhodného ubytovania odporúčame overený Booking.com.

 Booking.com

 

Ak sa však rozhodnete pre možnosť zabezpečiť si exotickú dovolenku bez cestovky, zabudnite na spontánne rozhodnutie pri vianočnom stromčeku či počas silvestrovskej party, že v januári budete sedieť s drinkom v ruke na rozpálenej pláži. Ak totiž chcete ušetriť, rezerváciu letenky aj ubytovania je potrebné vykonať v  predstihu niekoľkých mesiacov. Pripravte sa tiež na to, že pri tomto spôsobe si budete musieť na naplánovanie cesty vyčleniť viac času ako pri jednoduchom nákupe zájazdu v cestovke. Počet dovolenkárov cestujúcich za exotikou na vlastnú päsť sa však stále zvyšuje a nemenili by. Trochu adrenalínu vraj za to rozhodne stojí…

Ešte stále nemáte chuť baliť? ;)

 

exoticka dovolenka last minute

 

 

Ak sa vám táto aktualizácia najvýhodnejších  last minute ponúk na exotickú dovolenku páči, zdieľajte ju aj s vašimi priateľmi, ktorí sa rovnako ako vy nevedia dočkať slnečných lúčov a sladkého ničnerobenia.

Želáme šťastnú ruku pri výbere a krásnu dovolenku!

[fb_button]
 

Podobné články