last minute rhodos grécko
|

Skvelý last minute – All Inclusive Rhodos so zľavou až 41%!

Máte chuť na last minute v Grécku, ktorý bude tak trochu výnimočný? Tak tento ním určite je! 5-hviezdičkový hotel, all inclusive extra, 41% zľava, ideálna poloha na Rhodose. Hotelový komplex Amilia Mare Beach Resort ***** je miestom, v ktorom sa snúbi komfort a luxus. Navyše, nachádza sa v nádhernom prostredí vo vyhľadávanej oblasti Kalithea. Ak chcete zažiť super dovolenku v Grécku, čítajte ďalej… a neváhajte dlho, pretože voľných je už iba pár posledných miest.

Ultra last minute zájazd Rhodos

Hotel: Amilia Mare Beach Resort***** , Grécko, Rhodos, Kalithea

Termín zájazdu: 17. 9. – 24. 9. 2021 (a ďalšie termíny..)

Dĺžka zájazdu: 8 dní

Strava: all inclusive extra

Doprava: letecky Bratislava

ULTRA LAST MINUTE CENA za osobu: 678 eur

dovolenka-last-minute

Výnimočný hotel Amilia Mare – luxus a komfort na nádhernom pobreží

5 -hviezdičkový hotel Amila Mare sa nachádza na nádhernom pobreží na východe ostrova Rhodos so zlatistým pieskom a azúrovými vodami. Spája luxus a pohodlie, ktoré si tu dosýta užijú všetci – aj rodiny s deťmi, aj zamilované páry na romantickej dovolenke. Moderné izby vás úvítajú úžasnými výhľadmi na nekonečné Egejské more alebo relaxačné záhrady plné upokojujúcej zelene.

Medzi vybavenie hotelového komplexu patrí hlavná reštaurácia, reštaurácia na pláži, hlavný bar, nočný bar, par pri bazéne, 4 vonkajšie bazény, vnútorný bazén, salón krásy, sauna, masáže, fitnescentrum, herňa, tenisové kurty, a dokonca aj amfiteáter.

Rodiny s deťmi si tu takisto prídu na svoje. V komplexe vás čaká detský bazén, vodná šmýkačka, detské ihrisko či minigolf. Medzinárodný animačný tím sa postará o zábavu detí počas celého pobytu tak, že sa im ani nebude chcieť odísť :).

Pri mori sa môžu tiež pokojne vyblázniť, keďže vstup do kryštáľovo čistých vôd je pozvoľný, čo je skvelé najmä pre malé detičky.

Ideálna poloha počas dovolenky na ostrove Rhodos

Hotel Amilia Mare má vynikajúcu polohu pri jednej z najkrajších pláží Rodosu, vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Kallithea. Okrem toho, že ponúka svojim hosťom nekonečný výhľad na more a množstvo fascinujúcich zážitkov, nachádza sa aj v blízkosti starovekého mesta Rhodos. Od letiska je vzdialený iba 20 km a od hlavného prístavu len 8 km.

Last minute na Rhodose a 7 skvelých tipov na výlety

Počas dovolenky si okrem vychutnávania priezračného Egejského mora či bláznenia sa v bazéne naplánujte aj pár dní (alebo aspoň jeden :) ) aj na spoznávanie okolia. Stredoveké kúzlo a prírodné krásy ostrova Rhodos vás určite očaria. Toto je 7 tipov na výlety, ktoré si počas tohto last minute zájazdu v hoteli Amilia Mare môžete užiť.

1. Prehliadka stredovekého mesta Rhodos

Len 12 minút jazdy od hotelového komplexu vás čaká fascinujúce mesto Rhodos, ktoré doslova dýcha históriou. Je jedným z najzachovalejších stredovekých miest v Európe. Najlákavejší je Palác Veľmajstra rytierov, Ulica rytierov alebo Sulejmanova mešita.

2. Výlet do očarujúceho Lindosu

Lindos patrí medzi najobľúbenejšie a najkrajšie miesta na ostrove. Turistov láka hlavne pôsobivá Akropola, ktorá ponúka neskutočné výhľady. Cesta kľukatými chodníčkami na Akropolu je pomerne náročná, ale hore sa dá vyjsť aj na somároch, čo bude určite tiež patriť k nezabudnuteľným zážitkom tejto dovolenky.

3. Oáza osvieženia – 7 prameňov

7 prameňov alebo po grécky Epta Piges je miestom skutočného osvieženia na Rhodose. Je to vlastne 7 prameňov stekajúcich do jazera dlhého približne 200 metrov. Krásne lesné prírodné prostredie je ako stvorené na oddychové prechádzky či piknik.

Zaujímavá je aj cesta k samotnému jazierku, ktorú je možné absolvovať cez tmavý úzky tunel pre chodcov, ktorý bol vytvorený už v roku 1931. Ale nebojte sa, dá sa ísť aj ponad tunel :) .

4. Divoké záhrady v parku Rodini

O Parku Rodini sa vraví, že je to úplne prvá záhrada, ktorá bola vytvorená človekom. Je tu naozaj prekrásne, na každom kroku stretnete pávy, v jazierkach oddychujú kačky, tečie potôčik, no jednoducho romantika.

Ak ste na rodinnej dovolenke, deti sa zatiaľ môžu pohrať na ihrisku alebo si s nimi môžete pozrieť mini zoo.

5. Horúce kúpele KALITTHEA

Len 3 km od hotela, v malebnej zátoke, sa náchadzajú kúpele Kalitthea. Liečivé horúce pramene, ktoré v minulosti navštevovala tá najväčšia smotánka, tu už síce nevyvierajú, ale kúpeľný komplex sa stal vyhľadávaným miestom oddychu.

Nachádza sa totiž v krásnom prostredí inšpirovaným maorským štýlom, obklopený parkom a udržiavanými záhradami s typickou stredomorskou flórou. Poprechádzajte sa aj po pláži, ktorá je hneď pri kúpeľoch a vychutnajte si jedlo v reštaurácii s nádherným výhľadom.

6. Údolie motýľov

Údolie motýľov je veľmi zaujímavým miestom na ostrove Rhodos. Každý rok sem totiž v druhej polovici leta prichádzajú obrovské množstvá motýľov, ktoré si toto miesto vybrali na párenie. Pre turistov je okrem tohto „predstavenia“ lákavý aj oddych od horúčav v samotnom údolí plnom zelene.

7. Úžasná pláž PRASONISI – „Bozk dvoch morí“

Miesto označované ako prírodný zázrak, alebo ešte trochu poetickejšie „bozk dvoch morí“, sa nachádza len hodinu a pol od hotela Amilia Mare. Dlhú piesočnú pláž obmýva z jednej strany more Stredozemné a z druhej Egejské. Keď je nízka hladina mora, môžete sa dostať priamo po pláži až na ostrovček Prasonisi. Ak budete chcieť, je možné vyliezť aj na druhý, vzdialenejší kopec, z ktorého sa vám naskytne nádherný výhľad na celú krajinu, more a dokonca aj na ostrov Karpathos na horizonte.

Páčila sa vám táto ponuka? Dajte článku lajk, alebo ho zdieľajte so svojimi priateľmi. Ďakujeme!

A dlho neváhajte! Voľné sú už len posledné miesta…

dovolenka-objednavka


Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *