last minute rhodos grécko
|

TOP last minute Rhodos – All Inclusive zájazd so zľavou až 41%!

Máte chuť na last minute zájazd na Rhodos, ktorý bude tak trochu výnimočný? Tak tento ním určite je! 5-hviezdičkový hotel, all inclusive extra, 41% zľava, ideálna poloha. Hotelový komplex Amilia Mare Beach Resort ***** je miestom, v ktorom sa snúbi komfort a luxus. Navyše, nachádza sa v nádhernom prostredí vo vyhľadávanej oblasti Kalithea. Ak chcete zažiť super dovolenku v Grécku, čítajte ďalej… a neváhajte dlho, pretože voľných je už iba pár posledných miest.

Rhodos last minute zájazd

Hotel: Amilia Mare Beach Resort***** , Grécko, Rhodos, Kalithea

Termín zájazdu: 17. 9. – 24. 9. 2021 (a ďalšie termíny..)

Dĺžka zájazdu: 8 dní

Strava: all inclusive extra

Doprava: letecky Bratislava

ULTRA LAST MINUTE CENA za osobu: 678 eur

dovolenka-last-minute

Výnimočný hotel Amilia Mare – luxus a komfort na nádhernom pobreží ostrova Rhodos

Rhodos last minute zájazd
Rhodos last minute zájazd

5 -hviezdičkový hotel Amila Mare sa nachádza na nádhernom pobreží na východe ostrova Rhodos so zlatistým pieskom a azúrovými vodami. Spája luxus a pohodlie, ktoré si tu dosýta užijú všetci – aj rodiny s deťmi, aj zamilované páry na romantickej dovolenke. Moderné izby vás úvítajú úžasnými výhľadmi na nekonečné Egejské more alebo relaxačné záhrady plné upokojujúcej zelene.

Medzi vybavenie hotelového komplexu patrí hlavná reštaurácia, reštaurácia na pláži, hlavný bar, nočný bar, par pri bazéne, 4 vonkajšie bazény, vnútorný bazén, salón krásy, sauna, masáže, fitnescentrum, herňa, tenisové kurty, a dokonca aj amfiteáter.

Rhodos last minute zájazd
Rhodos last minute zájazd
Rhodos last minute zájazd
Rhodos last minute zájazd
Rhodos last minute zájazd

Rodiny s deťmi si tu takisto prídu na svoje. V komplexe vás čaká detský bazén, vodná šmýkačka, detské ihrisko či minigolf. Medzinárodný animačný tím sa postará o zábavu detí počas celého pobytu tak, že sa im ani nebude chcieť odísť :).

Pri mori sa môžu tiež pokojne vyblázniť, keďže vstup do kryštáľovo čistých vôd je pozvoľný, čo je skvelé najmä pre malé detičky.

Rhodos last minute zájazd
Rhodos last minute zájazd
Rhodos last minute zájazd

Ideálna poloha počas dovolenky na ostrove Rhodos

Hotel Amilia Mare má vynikajúcu polohu pri jednej z najkrajších pláží Rodosu, vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Kallithea. Okrem toho, že ponúka svojim hosťom nekonečný výhľad na more a množstvo fascinujúcich zážitkov, nachádza sa aj v blízkosti starovekého mesta Rhodos. Od letiska je vzdialený iba 20 km a od hlavného prístavu len 8 km.

Rhodos last minute zájazd

Last minute Rhodos a 7 skvelých tipov na výlety

Počas dovolenky si okrem vychutnávania priezračného Egejského mora či bláznenia sa v bazéne naplánujte aj pár dní (alebo aspoň jeden :) ) aj na spoznávanie okolia. Stredoveké kúzlo a prírodné krásy ostrova Rhodos vás určite očaria. Toto je 7 tipov na výlety, ktoré si počas tohto last minute zájazdu v hoteli Amilia Mare môžete užiť.

1. Prehliadka stredovekého mesta Rhodos

Rhodos last minute zájazd

Len 12 minút jazdy od hotelového komplexu vás čaká fascinujúce mesto Rhodos, ktoré doslova dýcha históriou. Je jedným z najzachovalejších stredovekých miest v Európe. Najlákavejší je Palác Veľmajstra rytierov, Ulica rytierov alebo Sulejmanova mešita.

2. Výlet do očarujúceho Lindosu

Rhodos last minute zájazd

Lindos patrí medzi najobľúbenejšie a najkrajšie miesta na ostrove. Turistov láka hlavne pôsobivá Akropola, ktorá ponúka neskutočné výhľady. Cesta kľukatými chodníčkami na Akropolu je pomerne náročná, ale hore sa dá vyjsť aj na somároch, čo bude určite tiež patriť k nezabudnuteľným zážitkom tejto dovolenky.

3. Oáza osvieženia – 7 prameňov

Rhodos last minute zájazd

7 prameňov alebo po grécky Epta Piges je miestom skutočného osvieženia na Rhodose. Je to vlastne 7 prameňov stekajúcich do jazera dlhého približne 200 metrov. Krásne lesné prírodné prostredie je ako stvorené na oddychové prechádzky či piknik.

Zaujímavá je aj cesta k samotnému jazierku, ktorú je možné absolvovať cez tmavý úzky tunel pre chodcov, ktorý bol vytvorený už v roku 1931. Ale nebojte sa, dá sa ísť aj ponad tunel :) .

4. Divoké záhrady v parku Rodini

Rhodos last minute zájazd

O Parku Rodini sa vraví, že je to úplne prvá záhrada, ktorá bola vytvorená človekom. Je tu naozaj prekrásne, na každom kroku stretnete pávy, v jazierkach oddychujú kačky, tečie potôčik, no jednoducho romantika.

Ak ste na rodinnej dovolenke, deti sa zatiaľ môžu pohrať na ihrisku alebo si s nimi môžete pozrieť mini zoo.

5. Horúce kúpele KALITTHEA

Rhodos last minute zájazd

Len 3 km od hotela, v malebnej zátoke, sa náchadzajú kúpele Kalitthea. Liečivé horúce pramene, ktoré v minulosti navštevovala tá najväčšia smotánka, tu už síce nevyvierajú, ale kúpeľný komplex sa stal vyhľadávaným miestom oddychu.

Nachádza sa totiž v krásnom prostredí inšpirovaným maorským štýlom, obklopený parkom a udržiavanými záhradami s typickou stredomorskou flórou. Poprechádzajte sa aj po pláži, ktorá je hneď pri kúpeľoch a vychutnajte si jedlo v reštaurácii s nádherným výhľadom.

6. Údolie motýľov

Rhodos last minute zájazd

Údolie motýľov je veľmi zaujímavým miestom na ostrove Rhodos. Každý rok sem totiž v druhej polovici leta prichádzajú obrovské množstvá motýľov, ktoré si toto miesto vybrali na párenie. Pre turistov je okrem tohto „predstavenia“ lákavý aj oddych od horúčav v samotnom údolí plnom zelene.

7. Úžasná pláž PRASONISI – „Bozk dvoch morí“
<p>Miesto označované ako prírodný zázrak, alebo ešte trochu poetickejšie „bozk dvoch morí“, sa nachádza len hodinu a pol od hotela Amilia Mare. Dlhú piesočnú pláž obmýva z jednej strany more Stredozemné a z druhej Egejské. Keď je nízka hladina mora, môžete sa dostať priamo po pláži až na ostrovček Prasonisi. Ak budete chcieť, je možné vyliezť aj na druhý, vzdialenejší kopec, z ktorého sa vám naskytne nádherný výhľad na celú krajinu, more a dokonca aj na ostrov Karpathos na horizonte.  </p><p></p><div class=

Páčila sa vám táto ponuka zájazdu na Rhodos? Dajte článku lajk, alebo ho zdieľajte so svojimi priateľmi. Ďakujeme!

A dlho neváhajte! Voľné sú už len posledné miesta…


Podobné články