dovolenka-korfu-zájazd
|

First minute – All Inclusive Korfu so zľavou 35%!

Ostrov Korfu je bezpochyby jedným z najkrajších ostrovov v celom Grécku. Ak teda túžite po dovolenke na výnimočne krásnom mieste, navyše za skvelú cenu, ktorá sa len tak ľahko nezopakuje, toto bude pre vás tá pravá ponuka!

**** Hotel Lido Corfu Sun je menší rodinný hotel s panoramatickým výhľadom na Iónske more, v blízkosti obľúbeného letoviska Benitses. Čaká vás v ňom príjemná domáca atmosféra a vkusne zariadený interiér aj okolie hotela, v ktorom si môžete užívať nádherné výhľady na zátoku s priezračne čistým morom.

First minute zájazd Korfu

Hotel: Korfu Lido Sun****, Grécko, Korfu

Termín zájazdu:  6. 6. – 13. 6.2023 (a ďalšie termíny)

Dĺžka zájazdu: 8 dní (V ponuke sú aj 5 dňové zájazdy od 420 € a 15 dňové zájazdy.)

Strava:  all inclusive

Doprava: letecky Bratislava

LAST MINUTE CENA za osobu: 707 eur

Rodinný hotel Korfu Lido Sun

Lido Corfu Sun je 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza vo veľmi obľúbenom letovisku na ostrove Korfu – Benitses. Jedinečná atmosféra hotela a jeho nádherný výhľad sú ideálnym miestom pre prežitie nezabudnuteľnej dovolenky.

Hotel je vzdialený len 30 metrov od príjemnej kamienkovej pláže, no ponúka aj pekný bazén so slnečnou terasou. Ležadlá a slnečníky sú hosťom k dispozícii zadarmo. Deti sa môžu zabaviť na detskom ihrisku.

Pre tých, ktorí sa chcú aj počas dovolenky udržať vo forme, je pripravené hotelové fitnesscentrum, stolný tenis a požičovňa bicyklov. Spestrením dovolenky bývajú aj nepravidelné večerné programy.

Hostia sú ubytovaní v 54 moderne zariadených a pohodlných izieb. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu a balkón alebo terasu, z ktorých väčšina má výhľad priamo na krištáľovo čistú zátoku. 

Na súkromnú pláž hotela sa dostanete minútovou prechádzkou cez krásne upravenú záhradu plnú zelene a kvetov a miestnu komunikáciu. Hotel však neodporúčame osobám s pohybovými ťažkosťami.

V cene tohto last minute zájazdu na Korfu je strava All inclusive. Tešiť sa tak môžete na raňajky, obedy a večere vo forme bufetu, obohatené o ľahké snacky a občerstvenie v priebehu dňa a samozrejmosťou je neobmedzené množstvo nealka a miestnych alkoholických nápojov.

Výlety počas tejto dovolenky na ostrove Korfu

Ostrov Korfu je plný úžasných miest a zákutí, ktoré tu môžete spoznávať. Priamo pred hotelom sa nachádza autobusová zástavka, odkiaľ je možné dostať do blízkych mestečiek Benitses a Moraitika, alebo si môžete zájsť na výlet do hlavného mesta Kerkyra. Centrum starého mesta tvorí hustá spleť uličiek s krásnou architektúrou pripomínajúcou talianske mestečká.

Len pár minút autom od hotela je ďalšie zaujímavé miesto na výlet počas dovolenky na Korfu. Zámok Achillion je letné sídlo rakúskej cisárovny „Sissi“ Alžbety Bavorskej. Bol postavený v pompejskom slohu v roku 1890 talianskymi architektmi pre cisársku rodinu. Vďaka tomu je Korfu často označovaný aj ako „ostrov cisárovnej Sissi“.

Očarujúci biely neoklasický komplex je obklopený úchvatnými záhradami plnými sôch a fontán. Pri prehliadke zachovalým zámočkom budete mať pocit, akoby cisárovná práve opustila svoje izby. Tým najkrajším miestom, ktoré vás určite očaria, sú vyhliadkové terasy, odkiaľ si užijete nádherné výhľady na Kerkyru a okolie. Pod zámkom na pobreží je dokonca stále to isté kamenné mólo, po ktorom cisárovná vystupovala z lode priamo k Achillionu.

Veľkým lákadlom pre turistov počas dovolenky na Korfu sú určite krásne pláže.

Niektoré z nich vám doslova vyrazia dych. Napríklad aj známy kanál lásky, o ktorom sme písali aj v článku: Poznáte najkrajšie pláže v Grécku? Toto je zoznam TOP 15!

Obľúbený „Canal d’amour“ nájdete vo vzdialenejšej oblasti Sidari. Od hotela sa k nemu dostanete za cca hodinku cesty autom. Ten pohľad ale určite stojí za to!

Tak ako? Páčila by sa vám takáto dovolenka na ostrove Korfu!

Dlho však neváhajte! Takéto zájazdy sa míňajú rýchlosťou blesku…

Ak sa vám náš výber first minute dovolenky pre vás páčil, potešíte nás lajkom alebo zdieľaním! Ďakujeme!

ĎALŠIE TOP PONUKY – KORFU

Podobné články