Sicília first minute
|

First minute Sicília v rozprávkovom prostredí so zľavou 27%!

Dovolenka na Sicílii ako sa patrí! Aj takýto prívlastok by mohla mať táto jedinečná first minute ponuka so zľavou 27%. Hotel Domina Coral Bay sa totiž nachádza v oblasti Flavia, ktorá je považovaná za jednu z najkrajších turistických destinácii na Sicílii. Okolie aj samotný rezort vás určite dostane!

Cena za 8 dňovú dovolenku  vrátane všetkých táx a poplatkov je

len 655 eur!

dovolenka-last-minute

Sicília – First minute dovolenka so zľavou 27%

Hotel: Domina Coral Bay Sicilia, Taliansko, Sicília, oblasť Santa Flavia

Termín zájazdu: 17.6. – 24.6. 2021 (a ďalšie termíny..)

Dĺžka zájazdu: 8 dní

Strava: raňajky

Doprava: letecky Bratislava

FIRST MINUTE CENA za osobu – konečná vrátane všetkých poplatkov od: 655 € 

dovolenka-last-minute

Luxusný hotel Domina Coral Bay Sicilia

Tento hotelový komplex vás očarí svojou zasadenosťou do idylického prostredia typickej Sicílie. Prekrásne výhľady naň si môžete vychutnať pri dúšku sicílskeho vína či pochutnávaní si na pravom talianskom tiramisu aj priamo z terasy tohto štýlového a moderne vybaveného hotela.

Je zariadený 340 izbami, ktoré sa nachádzajú v hlavnej budove, ale ponúka tiež 38 nádherných viliek s veľkolepým výhľadom na more za príplatok 119 eur. Osviežiť sa môžete v bazéne so slanou vodou alebo sladkou vodou, a samostatný bazén je pripravený aj pre detských dovolenkárov. Samozrejmosťou sú reštaurácie, bary, denné animácie, ihriská, fitnesscentrum a tiež potápačské centrum.

first-minute-dovolenka-sicilia
first-minute-zajazd-sicilia
sicilia-first-minute
first-minute-sicilia
first-minute-zajazd-na-siciliu
first-minute-dovolenka-na-sicilii
sicilia-first-minute-dovolenka
first-minute-sicilia-dovolenka

Ak vám fotografie nestačili, prikladáme aj video, ktoré hovorí za všetko.

Tipy na výlety počas tejto first minute dovolenky na Sicílii:

Môžete sa vydať na prechádzku do blízkeho mestečka Bagheria a pokochať sa pohľadom na úžasné vily a okolie, v ktorých sa natáčali známe talianske filmy so Sofiou Loren a slávne reklamy pre značku Dolce&Gabanna.

Na vychýrené špeciality z morských plodov si zas môžete zájsť do mesta Porticello nachádzajúceho sa len 2 km od hotelového komplexu. No a aká by to bola dovolenka na Sicílii bez pravej atmosféry hlavného mesta Palermo? Ani to nebudete mať od hotela ďaleko – historické centrum, katedrála Duomo di Palermo, monumentálne divadlo Teatro Massimo a voňavý, farebný a ukričaný hlavný trh Mercato je od oblasti Santa Flavia vzdialený necelých 15 km. Z vlastných skúseností by sme však chceli upozorniť, že pokiaľ sa tam vyberiete sami požičaným autom, tak potrebujete šoféra s pevnými nervami. :) V Palerme je totiž doprava trochu „dynamickejšia“ ako v iných mestách. Ak takého nemáte, využite radšej služby taxislužby prípadne miestnej dopravy.

first-minute-sicilia-zajazd
first minute sicília

Ak teda patríte medzi dovolenkárov, ktorí okrem oddychu na pláži radi spoznávajú aj krásy okolitej krajiny a jej atmosféru, táto dovolenka na Sicílii by mohla byť pre vás tým pravým výberom pre tento rok. V prípade, že vás táto ponuka zaujala, využite možnosť first minute rezervácie (teraz zaplatíte len 100 eur a zvyšok neskôr), aby vám ju niekto nevyfúkol. Pri tejto zľave sú k dispozícii už len posledné voľné miesta a zľava sa každým dňom znižuje…

Páči sa vám tento tip na first minute dovolenku na Sicílii? Ak áno, zdieľajte ho aj s vašimi priateľmi a známymi! 

dovolenka-objednavka

ĎALŠIE TOP PONUKY – SICÍLIA LETO 2022

Podobné články