na dovolenku lietadlom

Prvý let lietadlom? Rozkošné video o 2 dámach, ktoré to dali po 70-ke!

Tiež máte vo svojom okolí niekoho, kto by ani za svet nenastúpil do lietadla, aj napriek tomu, že to ešte nikdy neskúsil? Alebo ten obávaný prvý let lietadlom čaká práve vás? Pozrite si toto video!

2  podarené dámy  z Holandska, Ann a Ria si zalietali úplne prvýkrát vo veku 72 a 78 rokov!

A pripravovali sa na to statočne.. Pýtali sa a rozmýšľali o tom, aké to bude, čo budú cítiť a vidieť. Vnučka svojej starkej Ann dokonca povedala, že takto ešte raz zažije presne ten príjemno-nepríjemný pocit, ako keď bola zamilovaná..

prvý let lietadlom

Nakoniec ten dlhoočakávaný deň D nadišiel. Obe dámy sa stretli na letisku a ešte stihli čo-to zistiť o tom, ako to asi celé bude v tom lietadle prebiehať . Ani po týchto zaujímavých informáciách to nevzdali, a vydali sa, možno so stále stiahnutým žalúdkom, ale isto vpred k ich dobrodružstvu.

prvý let lietadlom

A urobili dobre.. Po hysterickom smiechu počas vzlietnutia a zistení, že sú v úplnom bezpečí,  sa dokonca odvážili aj vstať a  prvýkrát  si užívali výhľad na oblaky, ktorý takto nikdy predtým nemali  možnosť vidieť.

prvý let lietadlom

Ak ste zvedaví ako to celé prebiehalo, pozrite si celý  tento 9,5 minútový úsmevný dôkaz o tom, že v živote sa naozaj netreba ničoho predčasne báť, ale užiť si ho naplno.

A platí to aj pre vás! Nádych – výdych, a určite to zvládnete!

Ale najprv si nezabudnite pozrieť toto naozaj podarené video. :)

Zdroj: buzzfeed.com

Pobavil alebo vás potešil tento článok? Ak áno, lajkujte alebo zdieľajte s vašimi priateľmi! Ďakujeme!

Podobné články