|

Last minute zájazd do Spojených arabských emirátov so zľavou 32%!

[fb_button]

Aj vy plánujete aspoň pár dní z tejto zimy vymeniť za relax na horúcej pláži, ale nechcete pritom minúť majland? Vyberte si Spojené arabské emiráty a užite si dokonale priezračné a príjemne teplé Arabské more na súkromnej pláži v zátoke toho najzelenšieho, najrozmanitejšieho a, podľa mnohých, aj toho najkrajšieho emirátu s názvom Ras al-Chajma!

Na ostrove v tvare morského koralu, Marjan Island,  blízko rezortu Al Hamra sa nachádza luxusný hotel Doubletree by Hilton, v ktorom môžete prežiť skvelú last minute dovolenku so svojím partnerom alebo rodinou.

 

Cena za 8 dňovú dovolenku vrátane všetkých poplatkov v tomto prvotriednom luxusnom hoteli v Emirátoch je

len 1 057 eur!

 

 

dovolenka-last-minute

 

Spojené arabské emiráty – Last minute dovolenka so zľavou 32%

Hotel: DoubleTree by Hilton Hotel Resort & Spa Marjan Island *****, Spojené arabské emiráty – Ras Al Khaimah

Termín zájazdu: 27.1. – 3.2. 2018 (a ďalšie termíny..)

Dĺžka zájazdu: 8 dní

Strava: All Inclusive

Doprava: letecky Bratislava

Pôvodná cena: 1 547 eur

LAST MINUTE KONEČNÁ CENA za osobu: 1 057 eur

dovolenka-objednavka

 

 

Skvelo hodnotený, luxusný hotel DoubleTree by Hilton *****, Spojené arabské emiráty

 

last-minute-dubaj

dubaj-last-minute

dovolenka-dubaj

dovolenka-last-minute-dubai

dovolenka-last-minute-dubaj

zajazd-spojene-arabske-emiraty

emiraty-dovolenka

last-minute-zajazd-emiraty

dubaj-last-minute-zajazd

spojene-arabske-emiraty-last-minute

spojene-arabske-emiraty

 

Krásna pláž s tropickou vegetáciou pokrytá jemným, bielym pieskom sa nachádza priamo pri hoteli, kde môžete nerušenie relaxovať počas slnečných dní v príjemnom počasí 30 stupňov, ktoré tu v decembri prevládajú. Pri tejto teplote sa tu oddychuje naozaj veľmi príjemne. Keďže vzduch nie je vlhký, ale skôr suchší,  klíma je pre dovolenku absolútne ideálna.

Okrem vodných radovánok v Arabskom mori je pre vás k dispozícii aj 5 hotelových bazénov s nastaviteľnou teplotou (vrátane 2 detských bazénov), centrum vodných športov ponúkajúce plachtenie, vodné lyže, kanoe, banán či katamarán, a tiež kompletne zariadené moderné wellness centrum s vírivkami, saunou a množstvom procedúr a masáží. Ak zatúžite po zmene, môžete sa vybrať aj na golf (golfové ihrisko je od hotela vzdialené asi 4 km), alebo si zacvičiť vo fitness centre.

Ako pri všetkom v tomto perfektne vybavenom rezorte, aj pri jedle si vyberú aj tí najnáročnejší. Pre hostí je pripravených 7 reštaurácií, kde môžete ochutnať špeciality miestnej, ale aj medzinárodnej kuchyne. Dovolenkári prezradili, že si pochutíte najmä na vynikajúcich zákuskoch a zmrzline…

V prípade, že sa na dovolenku chystáte ako rodina, o vaše deti tu bude tiež postarané – samozrejmosťou sú animačné programy, herňa a detský klub. Vyzerá to tak, že si túto dovolenku užije naozaj každý. :)

Tento 5* hotel určite nesklame ani tých najnáročnejších cestovateľov. Príliš však neotáľajte, takýto skvelý last minute do Spojených arabských emirátov sa vyskytne len občas!

[fb_button]

 

dovolenka-objednavka

Podobné články