Emiráty last minute
|

Last minute zájazd do Spojených arabských emirátov so zľavou 51%! Luxus len za 759€!

Aj vy plánujete aspoň pár dní z tejto zimy vymeniť za relax na horúcej pláži, ale nechcete pritom minúť majland? Vyberte si Spojené arabské emiráty a užite si dokonale priezračné a príjemne teplé Arabské more na súkromnej pláži v zátoke toho najzelenšieho, najrozmanitejšieho a, podľa mnohých, aj toho najkrajšieho emirátu s názvom Ras al-Khaimah!

Na ostrove v tvare morského koralu, Marjan Island,  blízko rezortu Al Hamra sa nachádza luxusný hotel Doubletree by Hilton, v ktorom môžete prežiť skvelú last minute dovolenku so svojím partnerom alebo rodinou.

Cena za 8 dňovú dovolenku vrátane všetkých poplatkov v tomto prvotriednom luxusnom hoteli v Emirátoch je

len 759 eur!

Spojené arabské emiráty – Last minute dovolenka so zľavou 51%

Hotel: DoubleTree by Hilton Hotel Resort & Spa Marjan Island *****, Spojené arabské emiráty – Ras Al Khaimah

Termín zájazdu: 20.11. – 27.11. 2022 (a ďalšie termíny..)

Dĺžka zájazdu: 8 dní

Doprava: letecky Bratislava

Pôvodná cena: 1 547 eur

LAST MINUTE CENA za osobu: 759 eur

Skvelo hodnotený, luxusný hotel DoubleTree by Hilton *****, Spojené arabské emiráty

Emiráty last minute
Emiráty last minute
Emiráty last minute
Emiráty last minute
Emiráty last minute
Emiráty last minute
Emiráty last minute
Emiráty last minute
Emiráty last minute

Krásna pláž s tropickou vegetáciou pokrytá jemným, bielym pieskom sa nachádza priamo pri hoteli, kde môžete nerušenie relaxovať počas slnečných dní v príjemnom počasí 30 stupňov, ktoré tu v novembri a decembri prevládajú.

Pri tejto teplote sa tu oddychuje naozaj veľmi príjemne. Keďže vzduch nie je vlhký, ale skôr suchší, klíma je pre dovolenku absolútne ideálna.

Emiráty last minute
Emiráty last minute
Emiráty last minute

Okrem vodných radovánok v Arabskom mori je pre vás k dispozícii aj 5 hotelových bazénov s nastaviteľnou teplotou (vrátane 2 detských bazénov), centrum vodných športov ponúkajúce plachtenie, vodné lyže, kanoe, banán či katamarán, a tiež kompletne zariadené moderné wellness centrum s vírivkami, saunou a množstvom procedúr a masáží.

Ak zatúžite po zmene, môžete sa vybrať aj na golf (golfové ihrisko je od hotela vzdialené asi 4 km), alebo si zacvičiť vo fitness centre.

Emiráty last minute
Emiráty last minute
Emiráty last minute

Ako pri všetkom v tomto perfektne vybavenom rezorte, aj pri jedle si vyberú aj tí najnáročnejší. Pre hostí je pripravených 7 reštaurácií, kde môžete ochutnať špeciality miestnej, ale aj medzinárodnej kuchyne. Dovolenkári prezradili, že si pochutíte najmä na vynikajúcich zákuskoch a zmrzline…

V prípade, že sa na dovolenku chystáte ako rodina, o vaše deti tu bude tiež postarané – samozrejmosťou sú animačné programy, herňa a detský klub. Vyzerá to tak, že si túto dovolenku užije naozaj každý. :)

Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť… Preto si nezabudnite pozrieť toto video:

Tento 5* hotel určite nesklame ani tých najnáročnejších cestovateľov. Príliš však neotáľajte, takýto skvelý last minute do Spojených arabských emirátov sa vyskytne len občas!

A ak sa tip na last minute do Emirátov páčil, nechajte nám like alebo zdieľajte aj so svojimi priateľmi! Ďakujeme!

Podobné články