dovolenka Sardínia first minute last minute
|

Last minute Sardínia v tej najočarujúcejšej lokalite so zľavou 38%!

Láka vás dovolenka na ostrove Sardínia? Vôbec sa vám nečudujeme. Je to totiž ostrov tých najkrajších pláží v Stredomorí. Vďaka ich exotickému vzhľadu sa o Sardínii často hovorí ako o Karibiku Európy. Kde sa však tie najkúzelnejšie pláže nachádzajú a ako sa na ne dostať? Tak túto otázku nebudú musieť dovolenkári, ktorí si vyberú tento last minute zájazd na Sardíniu, vôbec riešiť…

Hotelový komplex Palmasera Village Resort sa totiž nachádza priamo v zátoke Cala Gonone, čo je jedna z najlukratívnejších oblastí pre všetkých, ktorí si na Sardíniu prišli užiť krásnu prírodu, tyrkysové more a prechádzky nádherným pobrežím.

sardinia dovolenka first minute last minute
sardinia dovolenka

Sardínia – last minute dovolenka so zľavou 38%!

 

Hotel: Palmasera Village Resort, Taliansko, Sardínia, oblasť Cala Gonone

Termín zájazdu: 2. 6. – 8. 6. 2022 (a ďalšie termíny..)

Dĺžka zájazdu: 7 dní

Strava: polpenzia

Doprava: letecky Viedeň

Konečná cena: 635 € / osoba

Je možné objednať si len ubytovanie pri vlastnej doprave v cene 226€ za osobu.

Výborne hodnotený hotel Palmasera Village Resort, Sardínia

Tento hotelový komplex vás okúzli svojím príjemným prostredím zelených záhrad, panoramatickým výhľadom na Tyrhénske more, a najmä svojím umiestnením na útese nad výnimočnou „ružovou“ plážou s pozvoľným vstupom do mora. Nachádza sa na jednom z najkrajších pobreží celej Sardínie, Golfo di Orosei, ktoré je známe tým, že je domovom tých najočarujúcejších pláží na ostrove.

Okrem relaxu na pláži vás čaká bazén s morskou vodou, jacuzzi, masážny salón, sauna, luxusné wellness centrum (hydromasáž, balneoterapia, zábaly, turecké kúpele, anti-aging procedúry, atď.), kozmetický salón, ale aj 2 tenisové kurty, amfiteáter a vonkajší gril. Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa plná talianskych gastronomických špecialít.

Počas tejto dovolenky na Sardínii sa zaručene nebudete nudiť ani vy, ani vaše deťúrence. Pre najmenších sú prichystané denné detské animácie (detský klub Firáčik), bazén a ihrisko, a športuchtiví dovolenkári sa zabavia earobikom, vodnou gymnastikou, vodným pólom, plážovým volajbalom, petanquom, a vodnými športami na pláži (napr. kanoe). Večer sú pripravené zábavné show.

dovolenka Sardínia
dovolenka Sardínia
dovolenka Sardínia first minute
dovolenka Sardínia

Tipy na výlety počas tejto last minute dovolenky na Sardínii:

Aj keby sa vám z tohto pekne udržiavaného rezortu plného zelene nechcelo počas vašej dovolenky vôbec odísť, tento výlet by ste si rozhodne nemali nechať ujsť! Jedna z najkrajších pláží sveta, pláž Cala Luna, je totiž od hotela vzdialená len 6 km. Sme si istí, že tieto fotografie vás o tomto výlete určite presvedčia. ;)

first minute sardínia
first minute sardínia

Medzi ďalšie úchvatné pláže, ktoré môžete objavovať  výletnými loďami z blízkeho prístavu, patria napríklad aj preslávené pláže Cala Mariolu a Cala Goloritze.

dovolenka Sardínia
first minute sardínia
first minute sardínia

Typickú atmosféru Talianska si môžete vychutnať len v 800 m vzdialenom mestečku. Okrem nákupov a romantickej prechádzky po prístave si tam môžete vybrať z množstva reštaurácií a bistier, v ktorých vám naservírujú tie najčerstvejšie morské plody, aké si len môžete priať…

first minute sardínia

Ďalšie krásne mestečko Dorgali nájdete cca 8 km od hotela, no a pre nadšencov histórie odporúčame výlet do mesta Nuoro vzdialeného približne 38 km od rezortu.

Ak ste sa stále nerozhodli, toto sú recenzie spokojných klientov, ktorí dovolenku v tomto hoteli na Sardínii už absolvovali:

„Skvelá dovolenka, ktorá splnila všetky naše očakávania. Výborne sme si oddýchli a načerpali dostatok energie. Odporúčame všetkým, ktorí chcú zažiť čarovnú atmosféru Talianska. Sardínia má bujnú vegetáciu a je tam veľa zelene, naozaj sme boli veľmi milo prekvapení.“

„Hotel Palmasera Village Resort sme s priateľom navštívili v polovici septembra. Komplex je veľmi pekný a pláž ešte krajšia. Voda je nádherne priezračná, a pláž je sfarbená doružova. Mestečko sa nachádza blízko pláže, čo je skvelé na krátke prechádzky, napríklad na výbornú zmrzlinu v neďalekej cukrárni…“

Páči sa vám tento tip na last minute dovolenku na Sardínii? Ak áno, zdieľajte ho aj s vašimi priateľmi a známymi!

TOP PONUKY – DOVOLENKA TALIANSKO

Podobné články