sardínia zájazd dovolenka
|

First minute Sardínia v tej najočarujúcejšej lokalite so zľavou 29%!

Láka vás dovolenka na ostrove Sardínia? Vôbec sa vám nečudujeme. Je to totiž ostrov tých najkrajších pláží v Stredomorí. Vďaka ich exotickému vzhľadu sa o Sardínii často hovorí ako o Karibiku Európy. Kde sa však tie najkúzelnejšie pláže nachádzajú a ako sa na ne dostať? Tak túto otázku nebudú musieť dovolenkári, ktorí si vyberú tento first minute zájazd na Sardíniu, vôbec riešiť…

Hotelový komplex Club Esse Palmasera Resort sa totiž nachádza priamo v zátoke Cala Gonone, čo je jedna z najlukratívnejších oblastí pre všetkých, ktorí si na Sardíniu prišli užiť krásnu prírodu, tyrkysové more a prechádzky nádherným pobrežím.

sardinia dovolenka first minute last minute
sardinia dovolenka

Sardínia – first minute dovolenka so zľavou 29%!

 

Hotel: Club Esse Palmasera Resort, Taliansko, Sardínia, oblasť Cala Gonone

Termíny zájazdu: celá sezóna od 28.5. do 1.10.2023

Dĺžka zájazdu: 8 alebo 15 dní

Strava – možnosti: polpenzia, plná penzia, all inclusive

Doprava: letecky Bratislava alebo Viedeň

Konečná cena: od 805 € / osoba

Je možné objednať si zvlášť LEN UBYTOVANIE pri vlastnej doprave v cene od 269€ za osobu na 7 dní s polpenziou.

Výborne hodnotený hotel Club Esse Palmasera Resort, Sardínia

Tento hotelový komplex vás okúzli svojím príjemným prostredím zelených záhrad, panoramatickým výhľadom na Tyrhénske more, a najmä svojím umiestnením na útese nad výnimočnou „ružovou“ plážou s pozvoľným vstupom do mora. Nachádza sa na jednom z najkrajších pobreží celej Sardínie, Golfo di Orosei, ktoré je známe tým, že je domovom tých najočarujúcejších pláží na ostrove.

Okrem relaxu na pláži vás čaká bazén s morskou vodou, jacuzzi, masážny salón, sauna, luxusné wellness centrum (hydromasáž, balneoterapia, zábaly, turecké kúpele, anti-aging procedúry, atď.), kozmetický salón, ale aj 2 tenisové kurty, amfiteáter a vonkajší gril. Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa plná talianskych gastronomických špecialít.

Počas tejto dovolenky na Sardínii sa zaručene nebudete nudiť ani vy, ani vaše deťúrence. Pre najmenších sú prichystané denné detské animácie, bazén a ihrisko, a športuchtiví dovolenkári sa zabavia earobikom, vodnou gymnastikou, vodným pólom, plážovým volajbalom, petanquom, a vodnými športami na pláži (napr. kanoe). Večer sú pripravené zábavné show.

dovolenka Sardínia zájazd
dovolenka Sardínia zájazd
dovolenka Sardínia zájazd
dovolenka Sardínia zájazd
Sardínia zájazd
Sardínia first minute zájazd

Tipy na výlety počas tejto first minute dovolenky na Sardínii:

Aj keby sa vám z tohto pekne udržiavaného rezortu plného zelene nechcelo počas vašej dovolenky vôbec odísť, tento výlet by ste si rozhodne nemali nechať ujsť! Jedna z najkrajších pláží sveta, pláž Cala Luna, je totiž od hotela vzdialená len 6 km. Sme si istí, že tieto fotografie vás o tomto výlete určite presvedčia. ;)

dovolenka Sardínia zájazd
first minute sardínia
sardínia zájazd dovolenka taliansko

Medzi ďalšie úchvatné pláže, ktoré môžete objavovať  výletnými loďami z blízkeho prístavu, patria napríklad aj preslávené pláže Cala Mariolu a Cala Goloritze.

dovolenka Sardínia zájazd
dovolenka Sardínia zájazd
first minute sardínia

Typickú atmosféru Talianska si môžete vychutnať len v 800 m vzdialenom mestečku. Okrem nákupov a romantickej prechádzky po prístave si tam môžete vybrať z množstva reštaurácií a bistier, v ktorých vám naservírujú tie najčerstvejšie morské plody, aké si len môžete priať…

first minute sardínia

Ďalšie krásne mestečko Dorgali nájdete cca 8 km od hotela, no a pre nadšencov histórie odporúčame výlet do mesta Nuoro vzdialeného približne 38 km od rezortu.

Ak ste sa stále nerozhodli, toto sú recenzie spokojných klientov, ktorí dovolenku v tomto hoteli na Sardínii už absolvovali:

„Skvelá dovolenka, ktorá splnila všetky naše očakávania. Výborne sme si oddýchli a načerpali dostatok energie. Odporúčame všetkým, ktorí chcú zažiť čarovnú atmosféru Talianska. Sardínia má bujnú vegetáciu a je tam veľa zelene, naozaj sme boli veľmi milo prekvapení.“

„Hotel Palmasera Resort sme s priateľom navštívili v polovici septembra. Komplex je veľmi pekný a pláž ešte krajšia. Voda je nádherne priezračná, a pláž je sfarbená doružova. Mestečko sa nachádza blízko pláže, čo je skvelé na krátke prechádzky, napríklad na výbornú zmrzlinu v neďalekej cukrárni…“

Páči sa vám tento tip na first minute dovolenku na Sardínii? Ak áno, zdieľajte ho aj s vašimi priateľmi a známymi!

TOP PONUKY – SARDÍNIA

Podobné články